Tvorba webu

Webové aplikace, e - shopy na míru

Individuálně vyvíjíme nejen weby, ale i eshopy, portály a dílčí aplikace, které stránky a jejich důležité funkce uživatelsky maximálně zjednodušují.

Vývoj a údržba webu je dnes standardní nabídkou většiny firem. Dobrý web však není určen jen cenou a obrazovou kvalitou, ale především uživatelskou funkčností a vnitřní strukturou, která plně odpovídá nejaktuálnějším požadavkům SEO i dalších nástrojů online marketingu.

Firemní weby, blogy, internetové fotogalerie, eshopy, specializované webové aplikace, reklamní microsite podporující hlavní webové stránky. Odlišíme vás od konkurence a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. Každá stránka je pro nás originál, který musí kopírovat očekávání klientů. Nejen ta vyřčená, ale i ta, která je často těžké předem konkrétně pojmenovat. 

Mimo komplexní tvorby webu pro své klienty provádíme i údržbu a průběžnou aktualizaci stránek v souladu s nejnovějšími trendy a požadavky na vnitřní i vnější design. Průběžně sledujeme změny prostředí i konkurenci a optimalizujeme web tak, aby byl vždy aktuální nejen obsahem, ale i formou a funkčností. Jedině tak může web plnit svou funkci významného marketingového kanálu.

Motivace
software
Vývoj a údržba webu

Vývoj a údržba webu

Vývoj webových stránek a aplikací, od navržení funkčního designu až po provedení do posledních detailů.

Nejedeme podle šablon. Individuálně vyvíjíme nejen weby, ale i eshopy, portály a dílčí aplikace, které stránky a jejich důležité funkce uživatelsky maximálně zjednodušují.

Kvalitní web Vám pomáhá získávat nové klienty.

Chcete nový web, e-shop nebo upravit stávající?