Reference

Spokojený klient je našim cílem

Spokojenost klienta pro nás není jen úspěšná kampaň nebo projekt, ale i přátelská atmosféra v rámci vztahů s každým naším klientem. Abychom dělali naši práci dobře, musíme mít vždy dostatek informací. Potřebujeme se vžít do role potencionálního klienta a díky tomu vymyslet celou strategii co nejlépe. S námi jste na správné cestě za úspěchem!

Úspěch
Strategie

Vývoj webu na míru.
PPC kampaně.

Online marketing, správa webových stránek.

Vývoj softwaru na míru. Rezervační systém. E-shop. PPC kampaně

Webové stránky
a správa PPC kampaní.

Vývoj softwaru na míru,
online marketing.

Vývoj softwaru na míru.

Webové stránky
s e-shopovým řešením.

Reklamní kampaně, konzultace, poradenství.

Webové stránky na míru,
návrh loga.

Vývoj e-shopu, reklamní kampaně.

Kompletní vývoj a správa webové prezentace.

Webové stránky s rezervačním systémem.

Vývoj portálového řešení.

Webové stránky na míru.

Vývoj e-shopu pro B2B, softwarové řešení na míru

Celková technická analýza projektu a struktura webu.

Hodnocení našich klientů

foto-reference-24SAFE

Tak jako většina našich klientů, kteří do 24SAFE přichází na doporučení jsme i my oslovili Effective online díky jejich referencím.

7 let spolupráce dokazuje, že to byla dobrá volba. Zajišťují nám kompletní online marketing, kreativitu a správu

Ing. Petr Thomson
ředitel 24SAFE

foto-reference3

“S týmem z Effective online group jsme byli velice spokojeni. Byl dodržen časový i finanční harmonogram, výsledek splnil naše očekávání a mimo to také oceňujeme milé jednání a příjemné prostředí kanceláří.”

Lucie Valíčková
jednatelka

Gymuno

Vážená paní ředitelko,

dovolte mně, abych jménem naší společnosti GYMUNO s r.o. - Centrum lékařské specializované péče poděkoval za profesionální přístup vytvoření a zprovoznění našich webových stránek – www.gymuno.cz. Návrh, konzultace a konečné navržení  verze bylo provedeno s velkou pečlivostí a citem pro potřeby našeho lékařského  centra. Celý projekt byl navržen Vašimi specialisty pod vedením Andrey Motlíkové, která vedla vše s naprostou profesionalitou, pečlivou konzultací na každém detailu webových stránek tak, aby stránky byly a jsou perfektním průvodcem jednotlivými lékařskými specializacemi a pacienti měli jednoduchý přístup ke svým lékařům-specialistům. Vždy jsme se při společných schůzkách setkávali s velkou empatií a pochopením pro naše potřeby a co bylo velkým přínosem byl kontakt a konzultace 24hodin!

Myslím si, že v budoucnosti potřeby řešit jakékoliv problémy této problematiky se budeme vždy obracet na Vaší společnost EFFECTIVE ONLINE GROUP a plně doporučujeme každé společnosti, která požaduje profesionalitu, přátelský přístup a kvalitu zvolit Vaší společnost .

MUDR. Jan Chlebeček
vedoucí lékař

Zjednodušením procesů zvýšíte zisky